Call Us: +316 141 53 181 Hoàn Kiếm, Hanoi, Vietnam
zyciewazji@gmail.com

Współpraca

Chcesz nawiązać współpracę? Egzotyczny kraj i fotografia to świetna baza do działań, więc zróbmy razem coś kreatywnego!

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy parą, na co dzień mieszkającą w Wietnamie. Zwiedzamy we dwoje, samodzielnie organizując każdy wyjazd. Najlepiej czujemy się na łonie natury, więc górskie spacery i dobra kawa w plenerze jest tym, co uszczęśliwia nas najbardziej! Do tego oczywiście jeszcze pływanie i rowery! Więcej informacji znajdziesz w zakładce O NAS.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, starając się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta, dostarczając jakościowy, dopasowany kontent, który będzie spójny z naszą pasją. Jeżeli podobają Ci się nasze zdjęcia, rejon w którym mieszkamy, widzisz potencjał na wspólny projekt lub masz ochotę na urlop w Azji, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami!
Projekt Zycie w Azji
Życie w azji

Jakie możliwości współpracy oferujemy?

Fotografia Recenzje Promocja

Potrzebujesz wyjątkowych zdjęć produktu w nietypowych miejscach? Chcesz zaprezentować swój produkt na tle wspaniałej panoramy gór lub urokliwej plaży? Oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej Twoich produktów w dowolnym miejscu. Zdjęcia wykonujemy w wysokiej rozdzielczości RAW, dzięki czemu mogą być one użyte nawet do wielkoformatowych wydruków.

Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować zdjęcia reklamowe lub film promocyjny reklamujący Twoje usługi i produkty.

W ciekawy sposób przetestujemy i zrecenzujemy Twój produkt. Lokowanie produktu na Instagramie ‘’Życie w Azji’’

Zapraszamy również do współpracy w zakresie wykorzystania zdjęć. Możesz wykorzystać nasze zdjęcia do publikacji w albumach, wydawnictwach promujących Twoje produkty, do produkcji kalendarzy, na witrynach internetowych, do dekoracji pomieszczeń i każdego innego celu, który przyjdzie Ci do głowy. W każdym przypadku otrzymasz najwyższej jakości produkt przystosowany do Twojego zastosowania. Współpracując z nami, masz gwarancję całkowitej satysfakcji. W przypadku zdjęć dostarczanych w formie elektronicznej zapłacisz tylko za to, co wykorzystasz; ponadto możesz wymienić zdjęcie nawet w ostatniej chwili, jeżeli zmienisz zdanie. Chętnie pomogę Ci w wyborze zdjęć, aby Twoja satysfakcja była maksymalna. Pliki otrzymasz e-mailem lub FTPem. Zapewniam szybką realizację zamówienia. Jeżeli w galerii nie znalazłeś tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie coś ekstra.

Możliwe jest podpisanie umowy licencyjnej na wykorzystanie naszych fotografii publikowanych w internecie. Jeżeli jesteś zainteresowany wykorzystaniem naszych zdjęć w celu prezentacji, reklamy, czy ilustracji – skontaktuj się z nami w celu omówienia pola eksploatacji. Nasze fotografie są objęte prawami autorskimi i nie są przeznaczone do darmowego wykorzystania. Współpracując z nami, unikasz kłopotliwego wystawiania umów o dzieło, ich późniejszego rozliczania, wystawiania PITów itd. Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia i zależą od pola eksploatacji i wielkości zamówienia.

Ponadto istnieje możliwość zostania partnerem strategicznym bloga. Jesteśmy otwarci na propozycje, także spoza rynku fotograficznego. Współpracami dającymi wiele możliwości są także mecenaty, które marki obejmują nad konkretną serią zdjęć w galerii.

Wyszukamy dla Ciebie informacje;

Wyszukiwanie potrzebnych danych w Internecie i innych źródłach bywa niekiedy bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Szczególnie teraz, kiedy tych informacji jest tak dużo, często nie wiemy jak odróżnić te rzetelne i sprawdzone, od tych wyssanych z palca. Tu z pomocą przychodzimy my! Przyjmujemy zlecenia na:

– wyszukiwanie danych i informacji na dowolne tematy

– wyszukiwanie danych w rejestrach m.in.: CEIDG, GUS, KRS, MSiG, Księgi Wieczyste

– wyszukiwanie najtańszych ofert | wyszukiwanie okazji | obniżanie rachunków

– tworzenie raportów, analiz i porównań

Zrealizujemy Twój pomysł !

Jesteśmy otwarci na różne propozycje współpracy, które łączą się z naszą pasją. Prowadzisz hotel, restaurację lub zajmujesz się promocją danego regionu? Z przyjemnością odwiedzimy te miejsca i pokażemy je naszym odbiorcom w social mediach. Być może Twoja firma właśnie organizuje ciekawą atrakcję turystyczną, w której moglibyśmy wziąć udział i zrobić relację? Jakikolwiek masz pomysł, napisz do nas!