Call Us: +84 375 440 305 Hoàn Kiếm, Hanoi, Vietnam
zyciewazji@gmail.com

O nas czyli Małgosia i Łukasz

Cześć! Fajnie, że tu zajrzałeś! Z nami nie będziesz się nudził!

Na początku warto wspomnieć, że nie jest to kolejny blog podróżniczy, no dobra może trochę… Znajdziesz tu fotorelację z miejsca, w którym mieszkamy, opisy Wietnamskich plantacji kawy oraz kuchni Azjatyckiej. Pomagamy organizować wyprawy, planować trasy, doradzamy, a w przyszłości planujemy otworzyć swój własny Guesthouse, do którego już teraz wszystkich gorąco zapraszamy!  🙂  Zdjęcia z odwiedzanych przez nas miejsc znajdziesz również na Instagramie. Z nami nie będziesz się nudził!

things-of-vietnam-wakacje-w-azji-miasto-noca-nha-trang
things-of-vietnam-wakacje-w-azji-informacje-o-nas

Poznaliśmy się na początku 2016 roku. Po kilku miesiącach staliśmy się parą. Jak się okazało, chęć poznania Azji była naszą wspólną cechą, zaczęliśmy więc snuć plany z tym związane. Na początku 2018 roku zorganizowaliśmy 30 dniowy wypad do Wietnamu. Zakochaliśmy się w kraju Południowo-Wschodniej Azji, w uśmiechniętych ludziach, pysznym jedzeniu, pięknej pogodzie i panującym tu swoistym rozgardiaszu. Od tego czasu przeprowadzka stała się naszym celem. Postanowiliśmy zmienić otoczenie… zmienić wszystko, wyjechać i na stałe zamieszkać w Wietnamie. W międzyczasie mamy w planach zwiedzić Tajlandię, Kambodżę, Laos, Birmę i kilka innych krajów Azji. Zawsze mamy chęć na przygodę. Uwielbiamy różne przeżycia, zdobywać ciekawe doświadczenia, poznawać nowych ludzi… Nasz apetyt na życie wzrasta w miarę jedzenia! A chęci na spełnianie swoich pasji i marzeń zawsze są w nas obecne. 

Kim jest Łukasz?

Miłośnik podróży z plecakiem (od niedawna również z aparatem). Od 2007 roku mieszkający w Holandii. Fotograficzna pasja zaprowadziła mnie do Azji. Kocham obserwować codzienne życie na zatłoczonych ulicach i wyłapywać najlepsze kadry, ale najlepiej czuje się na łonie natury, z dala od cywilizacji. Staram się spędzić więcej czasu w jednym miejscu, żeby poznać je lepiej zamiast gonić i zaliczać kolejne atrakcje. Często omijam miejsca ‚must see’. Planowanie, optymalizacja i analiza to moje drugie imię. Zawsze mam milion pomysłów. Konsekwentnie dążę do celu i wciąż poszerzam swoje horyzonty. Jestem zafascynowany Azją, jej pięknem i możliwościami.

things-of-vietnam-wakacje-w-azji-informacje
things-of-vietnam-wakacje-w-azji-informacje.

Kim jest Gosia?

Przede wszystkim młodą dziewczyną z Dolnego Śląska, która nie boi się marzyć o rzeczach wielkich i z ogromną determinacją realizować swoje cele. Uwielbia poznawać nowych ludzi i dużo gadać, a za owoce morza i białą czekoladę oddałaby wiele. Jest głosem rozsądku w podróżniczych rozważaniach i szalonych pomysłach swojej drugiej połówki. Nad wyraz cierpliwa i wyrozumiała. Poza podróżami i blogiem naucza języka angielskiego, a wolny czas lubi spędzać przy filiżance dobrej kawy, podziwiając piękne widoki natury lub przy lampce czerwonego wina fascynując się widokiem oświetlonego milionami świateł miasta.

Wpadajcie do Wietnamu poznać nas bliżej!

Mamy nadzieję, że znajdziecie na naszym blogu to, czego szukacie i będziecie do nas zaglądać częściej. Wierzymy, że dzięki naszej działalności zainspirujemy inne osoby do spełniania swoich marzeń, czego życzymy wam wszystkim!

things-of-vietnam-wakacje-w-azji-plaza-zachod-slonca
things-of-vietnam-wakacje-w-azji-gory-w-nha-trang
things-of-vietnam-wakacje-w-azji-pagoda-phu-quoc
things-of-vietnam-wakacje-w-azji-lodki-rybackie-nah-trang