Call Us: +84 375 440 305 Hoàn Kiếm, Hanoi, Vietnam
zyciewazji@gmail.com

* Rodzaje zakwaterowania:
“Nomad” to najtańsza ze wszystkich trzech sugerowanych możliwości. W zależności od tego co lubisz, może być to tętniący życiem hostel dla podróżników z plecakami (średnia wieku 18-35 lat, łóżko w pokoju wieloosobowym za kilka dolarów, często z kuchnią do dyspozycji, z możliwością rezerwacji biletów oraz zorganizowanych wycieczek po okolicy, duża szansa na poznanie ciekawych ludzi, ale i głośną muzykę) lub przytulny pokój typu bed&breakfast.
“Nasza rekomendacja“ to najczęściej miejsce, w którym zatrzymaliśmy się na dłużej, niż planowaliśmy z uwagi na jego atmosferę i jakość oferowanych usług. Są to często miejsca świadome ekologicznie, wspierające zrównoważoną turystykę, a także prowadzące własne projekty rozwojowe.
“TOP wybór” to opcja dla tych, którzy za odrobinę wygody i wyższą jakość usług są skłonni zapłacić nieco więcej. Miejsca te bywają bardzo oryginalne i szczycą się wysoką jakością oferowanych usług. To może być doskonale wyposażony i stylowo wykończony domek na ekologicznej farmie, artystycznie urządzony pensjonat w centrum tętniącego życiem miasta, albo bungalow na tropikalnej plaży.